Giyotin

Eminoğulları Cam Balkon ve Alüminyum Sistemleri; gelişmiş teknolojisi ve fonksiyonel özellikleri ile otel, cafe, restaurant, konut, teras, kış/yaz bahçesi, alışveriş merkezleri gibi yaşam alanlarını daha konforlu ve vazgeçilmez hale getirir. Giyotin cam sistemleri ile doğanın olumsuz yönlerini değil, sadece güzelliklerini yaşayın. Eminoğulları alüminyum ve cam balkon sistemleri, olarak siz değerli müşterilerimize; ilkbahar, sonbahar veya kışın tadını; soğuk, yağmur suyu veya kar olmadan daha ferah, daha geniş, daha aydınlık dolayısıyla daha fazla keyif alabileceğiniz dört mevsim yaşam alanları sunuyoruz.

SİSTEM ÖZELLİKLERİ

– Dört mevsim yaşam alanı

– Giyotin sistem dikey yönde hareketli cam panellerden oluşur.

– Giyotin sistemler temizlenebilir özelliği sayesinde cafe ve restorant gibi işletmelerin yanı sıra çok katlı konutlara da uygulanabilmektedir.

– Sistemin tamamını veya tek bir modülünü uzaktan kumanda ile kontrol edebilirsiniz. Start-stop teknolojisi sayesinde hareketi istediğiniz noktada durdurabilirsiniz.
– Sisteme eklenebilen yağmur ve rüzgar sensörleri ile sistem, açık durumdayken yağış ve fırtına gibi durumları algılar ve otomatik kapanır.
– Gün ışığı ve led aydınlatma sistemi.

Sohbete Başla
Yardıma İhtiyacınız Var Mı ?
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Call Now ButtonHemen Ara