Isıcamlı Vasistaslı Giyotin Cam Balkon Sistemleri

ısıcamlı vasistaslı giyotin cam balkon modelleri

Ankara Isıcamlı Vasistaslı Giyotin Cam Balkon Modelleri

Isıcamlı Vasistaslı Giyotin Cam Balkon sistemi normal cambalkon sistemlerine göre enerji kaybı daha az, rüzgara karşı daha dayanıklı ve su sızdırmama özelliği %98 gibi özelliklere sahiptir.

Isıcamlı giyotin sisteminde kullanılan camların çift camdır. Bu çift çamların 2 farklı modeli bulunmaktadır. 4+12+4 mm ve 20 mm cam şeklinde tercihlerinize sunulmaktadır. Sistem içerisinde yer alan sabit camları vasistas sistem olarak tercih edilebilir. 8 mm hareketli giyotin sistemlere nazaran daha ergonomik ve kullanışlıdır. Temizliği ve bakımı oldukça basit, camların iç ve dış yüzeylerini rahatça silebilirsiniz. Vasistaslı camın bir diğer avantajı ise giyotin sistem kapalıyken vasistaslı kanadı açabilirsiniz. Bu sayede ortamı havalandırmak için sistemi tamamen açmanıza gerek kalmaz.

Sistemin avantajlarını anlatmak ile bitmiyor fakat bir diğer avantajı ise cam yüzeyinin geniş olması sayesinde, faydalı güneş ışınlarını içeriye almasını sağlar. Zararlı güneş ışınlarının girmesini engeller. İsterseniz sistemin tamamını ya da bir kısmını kumanda ile kontrol edebilirsiniz. Sistem içerisinde yer alan start – stop teknolojisi ile sistem hareket halindeyken istenilen noktada durmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca ek olarak eklenebilecek bir diğer fonksiyon ise yağmur ve rüzgar sensörü, bu sayede otomatik olarak sensör yağmuru algıladığı vakit kendini kapatabilmektedir.

Can emniyeti açısından herhangi bir kaza anında camların etrafa saçılmaması için temperli cam kullanılmaktadır. S Serisi Isıcamlar kullanılmaktadır. Sinerji serisi camlar ile %60 – %70 oranında enerji tasarrufu sağlayacaktır. Teras uygulamalarında da tercih edilmektedir. Cam korkuluk olarakta tercih edilmesinin sebebi, %100 emniyet sağlamasıdır. Ayrıca hırsızlara karşıda güvenlik sağlamaktadır. Isıcamlı cam balkon modellerimizi incelemek ve ısı tasarrufu sağlamak için tıklayınız.

Vasistaslı Sistem Nedir ?

vasistaslı pencere örneği

Vasistaslı pencere modeli, menteşe enine doğru olandır. Camların açılış yönü enine doğrudur. Bazı evlerde banyolarda ya da evin pencerenin üst kısmında yer alan küçük pencereler geriye doğru açılmasıdır. Camların yanında bulunan makaslar sayesinde camın geriye doğru belirli bir seviyede açılmasını sağlar.

Isıcamlı Vasistaslı Giyotin Cam Balkon Sistemleri Profil

ısıcamlı vasistaslı giyotin cam balkon sistemleri
ısıcamlı vasistaslı giyotin cam balkon sistemleri profil
ısıcamlı vasistaslı giyotin cam balkon sistemleri profilleri
Hemen Ara