Hareketli Giyotin Cam Balkon Sistemleri

hareketli giyotin cam balkon sistemi

8 mm Hareketli Giyotin Cam Balkon Sistemi

8 mm hareketli küpeşte giyotin cam balkon sistemleri yukarı ya da aşağı doğru yani dikey yönlü hareket eden cam panellerden oluşan sisteme verilen isimdir. Giyotin sisteminin, tamamını ya da bir kısmını uzaktan kumanda ile kontrol sağlayabilirsiniz. Cam panelleri, hareket halindeyken istediğiniz konumlarda durdurma imkanı bulunmaktadır.

Ayrıca ek özellikleri sayesinde kolay kullanım imkanı sunan sistemimiz. Sistem özelliği olarak içerisine eklenebilen yağmur ya da rüzgar sensörleri sayesinde yağışı anlayıp kendisi otomatik olarak kapatmaktadır. İsterseniz zaman ayarlama fonksiyonu da eklenebilmektedir. Bu özellik sayesinde sistem belirli zamanlarda açılıp kapanma yapabilmektedir. Kullanıldığı alanlara uygun renk, kaplama veya desen seçeneklerimiz mevcuttur.

Giyotin cam balkon sistemlerinde kullanılan camlara isterseniz vitral(karolar) çalışması yaptırarak daha dekoratif görünümler elde edebilirsiniz. Özellikle teraslarda tercih edilen giyotin cam korkuluk modeli ile pencere özelliğinin yanı sıra ayrıca korkuluk görevi görmektedir. Bu sayede %100 emniyet ve güvenlik sağlanmaktadır.

8mm Hareketli Giyotin Sistem Profilleri

hareketli küpeşte giyotin cam balkon profil

Giyotin cam balkon sistemleri alüminyum panellerden oluşur ve yukardan aşağı doğru dikey bir şekilde açılıp kapanır. Giyotin cam balkon sistemleri tüm alanlarda kullanılabildiği gibi görüş alanını kapatmayan bir yapıya sahiptir. Giyotin cam balkon sistemleri genellikle hareketli, tek cam, sabit camlar, hareketli ya da belli başlı opsiyonlar üzerinde inşa edilerek tasarlanmaktadır. Sisteme genellikle hareketli küpeşte de denilmektedir. Genelde cafe, restaurant ve sosyal alan gibi yerlerde kullanılmasından dolayı oldukça sık kullanılmaktadır.

Giyotin Cam Balkon Nerelerde Kullanılır?

Genellikle cafe, restaurant ve sosyal alan dışında farklı pek çok alanda kullanım alanı yaratmaktadır.  Aynı zamanda bahçelerde, teras, düğün salonları gibi alanlarda da sıkça tercih edilmektedir. Giyotin cam kullanım açısından oldukça dayanıklıdır. Giyotin cam balkon yapılanmasının güvenliği destekleyici yapılanması dolayısıyla tercih sebebi olduğunu görmekteyiz. Giyotin cam sisteminin klasik cam yapılanmasından ayrılmakta olan en önemli özelliği ise giyotin cam sisteminin çalışma prensibidir. Giyotin cam  çift yönlü olarak açılıp kapanabiliyor olması ile diğer cam sistemlerinden farklı olarak yapılanmaktadır.

Giyotin Cam Balkon Sistemleri Teknik Özellikleri

Montaj konusunda giyotin cam balkon sistemleri oldukça kullanışlı bir yapıya sahiptir. Giyotin cam balkon sistemlerde kullanılan camların istenilen her yere montajı da mümkündür. Giyotin camlar istenildiği takdirde yukarıya aşağıya, sağa ve sola açılabilir. Bilinmesi gereken önemli özelliklerden biri de giyotin camların çalışabilmesi için özel bir motor bulunmasıdır. Giyotin cam balkon sistemleri camın sağlamlığı, görünüşü ve sunduğu olanaklar dolayısıyla sıkça tercih edilmektedir.

Giyotin cam balkon sistemleri  üst düzey güvenlik ve emniyet sağlayabilmektedir. Giyotin cam balkon sistemleri müşterinin talebine uygun olarak tasarlanmak olup, memnuniyet esaslı hazırlanmaktadır. Giyotin cam sistemleri görüş alanını kapatmamakta olup pencere, kapı girişleri ve oda bölmelerinde kullanılabilmektedir. Giyotin cam sisteminde yer alan hareket sensörü ve çocuk emniyeti hırsızlara karşı güvenlik amaçlı olarak tercih edilmektedir. Giyotin cam sistemlerinde ısı yalıtımını maksimum seviyede korunmaktadır. Giyotin cam balkon ile ortamın yazın yüksek sıcaklardan, kışın aşırı soğuk havalardan korunması sağlanmaktadır. Giyotin cam balkon sistemleri müşteriler tarafından sıkça tercih edilen kategoriler arsında yer almaktadır.

Hemen Ara